Site-ul oficial al Municipiului Brad

Curatenia de primavara

În fiecare an în perioada martie – aprilie, Primăria municipiului Brad vă propune acţiunea “Curăţenia de Primăvară”, activitate care de fiecare dată s-a desfăşurat în colaborare cu asociaţiile de proprietari.

În acest an, curăţenia de primăvară se desfăşoară în perioada 23 martie – 23 aprilie 2013. Pentru reuşita acestei acţiuni care presupune curăţarea spaţiilor verzi intravilane, a parcurilor şi a spaţiilor de joacă, curăţarea aleilor şi a căilor de acces este necesară participarea locuitorilor municipiului, primăria asigurându-vă suportul logistic.

Vă mulţumim anticipat pentru receptivitatea dumneavoastră în vederea derulării în condiţii optime a acestei acţiuni necesară în această perioadă pentru comunitatea noastră.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support