Site-ul oficial al Municipiului Brad

Florin Piersic la Brad

Duminică, 29 martie 2009, ora 12.00, la Sala de Sport a Şcolii Generale „Horea, Cloşca şi Crişan” Brad, artistul Florin Piersic va încânta pe cei prezenţi printr-un recital actoricesc de excepţie, alături de reputaţi epigramişti, caricaturişti şi scriitori de literatură umoristică, prezenţi în oraşul nostru cu prilejul Festivalul “Liviu Oros”, secţiunea Brad. Printre aceştia îi regăsim pe Cornel Udrea, Cristian Cheşuţ, Eugen Albu, Cristian Topan, Costel Pătrăşcan, Cristi Vecerdea-Criv, Gabi Rusu şi Liviu Stănilă.
Vor fi prezentate, în premieră, volume de umor şi va fi inaugurat salonul de caricatură.

Haideţi să zâmbim împreună!

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support